Mortal Shell je nová “souls” hra, ktorá vás nenechá vydýchnuť. Kedy ju môžeme očakávať? – REWIND.sk

nmprofetimg 8591 1024x576 - Mortal Shell je nová “souls” hra, ktorá vás nenechá vydýchnuť. Kedy ju môžeme očakávať? - REWIND.sk

Väčšina hráčov určite pozná hernú sériu Dark Souls. Ide o akčnú RPG sériu, pri ktorej sa nepochybne zapotíte vďaka jej obtiažnosti. Pre milovníkov tejto série prichádza Mortal Shell. Pred pár dňami nám Cold Symmetry ukázal prvý gameplay a hovorili o inšpirácii, ktorú čerpali práve zo Souls série.

Dnes nám počas PC Gaming Show autori ukázali nový Mortal Shell trailer, kde sme uvideli jednu z hrateľných postáv – Acolyte. Táto postava sa dokáže ľahko vyhýbať nepriateľským zásahom použitím dymu a typického kotúľu. Jeho zbraň je pozlátené kladivo, ktorým v traileri pribil nejakú príšeru k stene.

Cold Symmetry nám počas prezentácie ukázal aj viac gameplayu, v ktorom sa odohrával duel medzi hráčom a záhadnou postavou, ktorá vás bude otravovať počas celej hry. Hra vyzerala dobre, no určite ju treba ešte doladiť, ak sa chce porovnávať so Souls sériou. Ak si chcete vyskúšať hru už teraz, môžte sa prihlásiť na betu na oficiálnom Mortal Shell Discord serveri.

Čo hovoríte na novinku od Cold Symmetry? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com